سامانه تبادل فایل

سیستم مدیریت و تبادل فایل‌ها توسا با هدف ایجاد ابزاری تحت وب جهت نگهداری و آرشیو اسناد، اطلاعات، فایل‌ها و سایر مدارک سازمان‌ها در بستر BPMS طراحی شده است که از مهمترین قابلیت های این سیستم امکان تعریف کاربران و سطوح دسترسی های مختلف بر پایه درختواره مدیریتی، جستجو و پیگیری انواع فایل های آپلود شده، پوشه سازی های مختلف با سطوح دسترسی متفاوت و قابلیت انتقال فایل ها در بستری امن می باشد.

نحوه آرشیو فایل ها

در مرحله نخست کاربر مورد نظر را با سطوح دسترسی مشخص در سامانه تعریف می کنیم. شما می توانید به راحتی پوشه های شخصی و یا عمومی را سامانه طراحی نمایید و به سادگی با سایر کاربران یا گروه های کاربری تبادل نمایید.در این سامانه همچنین میتوانید محدودیت هایی برای آپلود نوع فرمت های خاص فایل ها ، محدودیت های حجم فایل و... برای هر کاربر تعبیه نمایید تا امنیت و سهولت کارتان به سطح مطلوب تری برسد.
سیستم پشتیبان گیری هوشمند

این سامانه علاوه بر سیستم تبادل فایل ، مجهز به سیستم backup گیری هوشمند نیز می باشد به این صورت که شما می توانید با مشخص کردن فایل ها ، پوشه ها و اسناد مورد نظرتان، عملیات backup گیری را فعال نمایید تا سیستم در بازه های مورد نظر شما، بطور خودکار، عملیات ذخیره سازی را در بینهایت سرور مورد نظر شما انجام دهد و پس از پایان روند backup گیری چگونگی انجام عملیات را به شما اطلاع دهد
امکان ایجاد گزارش، در سطوح مختلف

کاملا تحت وب

واکنشگرا (Responsive)

رابط کاربری جذاب و آسان

امکان آپلود، دانلود و پیش نمایش فایل ها

امکان محرمانگی و سطوح دسترسی

طبقه بندی و شخصی سازی

تبادل اسناد و فایل ها

گروه بندی کاربران و فایل ها